22.11.17
"1st Vouliagmeni Invitational Cup" Εκτύπωση E-mail
Γράφει ο/η Διονύσης Δάρρας   
20.02.09


Διεθνείς αγώνες υδατοσφαίρισης παίδων (γεννηθέντων 1995 και νεότερων με την επωνυμία " 1st Vouliagmeni Invitational Cup" διοργανώνει ο Ναυτικός Όμιλος Βουλιαγμένης από τις 19 - 22 Φεβρουαρίου, με την συμμετοχή των Χανίων, ΑΝΟΓ, Πανιωνίου, Παναθηναϊκού, Παλαιού Φαλήρου, ΟΥΚ Βόλου, Ολυμπιακού, Νηρέα Γέρακα, Ηλυσιακού, Πρίμορατς Κότορ (Μαυροβούνιο), KSI Βουδαπέστης (Ουγγαρία) και ΝΟΒ.

Οι ομάδες έχουν χωριστεί σε 4 ομίλους των 3 ομάδων. Αναλόγως της κατάταξής τους στη φάση των ομίλων θα αγωνιστούν χιαστί την Κυριακή.

ΟΙ ΟΜΙΛΟΙ

Α' όμιλος: Βουλιαγμένη, Ηλυσιακός, Χανιά
Β' όμιλος: Πανιώνιος, ΠΑΟ, KSI
Γ' όμιλος: Παλαιό Φάληρο, Ολυμπιακός, ΟΥΚ
Δ' όμιλος: Πρίμορατς, ΑΝΟΓ, Νηρέας Γέρακα


GROUP A   GROUP B   GROUP C   GROUP D
N.C.Vouliagmeni   K.S.I.   O.Y.K Volou   Primorac Kotor
ilisiakos   PanioniosG.S.S   A.O.P.Falirou   A.N.O.Glyfada
N.C.Chania   Panathinaikos   Olympiakos   N. Geraka
             
Date/Game No Time Group Home   Away
19/2/2009            
group stage 1 20.00 C A.O.P.Falirou vs Olympiakos
group stage 2 21.00 B Panathinaikos vs PanioniosG.S.S
20/2/2009            
group stage 3 20.00 A N.C.Vouliagmeni vs ilisiakos
group stage 4 21.00 D N. Geraka vs A.N.O.Glyfada
21/2/2009            
group stage 5 10.00 B K.S.I. vs Panathinaikos
group stage 6 11.00 A Primorac Kotor vs N. Geraka
group stage 7 12.00 D N.C.Vouliagmeni vs N.C.Chania
group stage 8 13.00 C O.Y.K Volou vs Olympiakos
21/2/2009            
group stage 9 18.00 D A.N.O.Glyfada vs Primorac Kotor
group stage 10 19.00 B PanioniosG.S.S vs K.S.I.
group stage 11 20.00 A N.C.Chania vs ilisiakos
group stage 12 21.00 C A.O.P.Falirou vs O.Y.K Volou
22/2/2009            
knock-out game 13 09.00 A/B 3d of group A   vs 3d of group B
knock-out game 14 10..00 C/D 3d of group C   vs 3d of group D
knock-out game 15 11.00 A/B 2nd of group A   vs 2nd of group B
knock-out game 16 12.00 C/D 2nd of group C   vs 2nd of group D
knock-out game 17 13.00 A/B 1st of group B   vs 1st of group A
knock-out game 18 14.00 C/D 1st of group D   vs 1st of group C
22/2/2009            
position  11-12 19 15.00 - defeated g 13   vs defeated g 14
position   9-10 20 16.00 - winner g 13   vs winner g 14
position    7-8 21 17.00 - defeated g 15   vs defeated g 16
position    5-6 22 18.00 - winner g 15   vs winner g 16
positon     4-3 23 19.00 - defeated g 17   vs defeated g 18
Final 24 20.00 - winner g 17   vs winner g 18