22.11.17
Α' Φάση Πρωταθλήματος Παίδων 2009 Εκτύπωση E-mail
Γράφει ο/η Διονύσης Δάρρας - Φωτό: Κώστας Κολοκυθάς   
03.03.09
Mini_pad97a.jpg picture by water-polo_gr

Από τη Παρασκευή 6 και έως τη Κυριακή 8 Μαρτίου θα διεξαχθεί η Α' Φάση του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Παίδων 2009 (γεννηθέντες 1995 και νεότεροι). Οι ομάδες που συμμετέχουν έχουν χωριστεί σε δέκα ομίλους.
Στην επόμενη φάση που θα γίνει 27-29 Μαρτίου θα προκριθούν, οι τρεις (3) πρώτες ομάδες από τους ομίλους  4 και 10  και  οι δυο (2) πρώτες ομάδες από τους ομίλους  1, 2  και  οι τέσσερις (4) πρώτες ομάδες από τους ομίλους  6, 7, 8  και η πρώτη (1η) ομάδα από τους ομίλους 3, 5  και  9.  Συνολικά είκοσι  πέντε (25) ομάδες.
Η τελική φάση θα διεξαχθεί στις 3-5 Ιουλίου 2009.
Η κλήρωση της Β' Φάσης θα γίνει τη Τετάρτη  11 Μαρτίου  στις 13:30 στα γραφεία της  ΚΟΕ.

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΟΜΙΛΩΝ

1.  ΟΜΙΛΟΣ  ΠΑΤΡΑΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΑΤΡΩΝ

Παρασκευή 6 Μαρτίου 2009
19:30 ΝΕ  ΠΑΤΡΩΝ - ΝΟ  ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
20:30 ΝΑΟ  ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΟΠΑΘΑ  ΠΑΤΡΩΝ

Σάββατο 7 Μαρτίου 2009
10:00 ΝΟ  ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΑΟ  ΚΕΡΚΥΡΑΣ
11:00 ΝΟ  ΠΑΤΡΩΝ - ΝΕ  ΠΑΤΡΩΝ  

18:30 ΟΠΑΘΑ  ΠΑΤΡΩΝ - ΝΟ  ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
19:30 ΝΑΟ  ΚΕΡΚΥΡΑΣ - ΝΟ  ΠΑΤΡΩΝ

Κυριακή 8 Μαρτίου 2009
09:30 ΝΟ  ΠΑΤΡΩΝ - ΟΠΑΘΑ  ΠΑΤΡΩΝ
10:30 ΝΕ  ΠΑΤΡΩΝ - ΝΑΟ  ΚΕΡΚΥΡΑΣ

15:30 ΝΟ  ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ - ΝΟ  ΠΑΤΡΩΝ
16:30 ΟΠΑΘΑ  ΠΑΤΡΩΝ - ΝΕ  ΠΑΤΡΩΝ

 

2.  ΟΜΙΛΟΣ  ΒΟΛΟΥ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΒΟΛΟΥ

Παρασκευή 6 Μαρτίου 2009
19:30 ΝΟ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ - ΟΕΑ / ΝΑΒ
20:30 ΝΟ  ΒΟΛΟΥ  ΑΡΓ. -   ΚΟ  ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

Σάββατο 7 Μαρτίου 2009
10:00 ΚΟ  ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΝΟ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ
11:00 ΟΥΚ  ΒΟΛΟΥ - ΝΟ  ΒΟΛΟΥ  ΑΡΓ.

17:00 ΟΕΑ / ΝΑΒ - ΚΟ  ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ    
18:00 ΝΟ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ -    ΟΥΚ  ΒΟΛΟΥ

Κυριακή 8 Μαρτίου 2009
09:00 ΟΥΚ  ΒΟΛΟΥ - ΟΕΑ / ΝΑΒ  
10:00 ΝΟ  ΒΟΛΟΥ  ΑΡΓ. -   ΝΟ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ

15:00 ΚΟ  ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΟΥΚ  ΒΟΛΟΥ
16:00 ΟΕΑ / ΝΑΒ - ΝΟ  ΒΟΛΟΥ  ΑΡΓ.   


3.  ΟΜΙΛΟΣ  ΛΑΜΙΑΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΛΑΜΙΑΣ

Σάββατο 7 Μαρτίου 2009
12:00 ΝΗΡΕΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.  ΛΑΜΙΑΣ

17:30 ΠΡΩΤΕΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ - ΝΗΡΕΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ

Κυριακή 8 Μαρτίου 2009
10:00 ΑΝΑΓΕΝ.  ΛΑΜΙΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ


4.  ΟΜΙΛΟΣ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΕΘΝΙΚΟ

Παρασκευή 6 Μαρτίου 2009
19:30 ΓΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣ  ΑΡΗΣ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
20:30 ΟΦ  ΘΑΛΑΣΣΗΣ - ΧΑΝ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
21:30 ΠΑΟΚ - ΝΟ  ΛΑΡΙΣΑΣ

Σάββατο 7 Μαρτίου 2009
10:00 ΑΣ  ΑΡΗΣ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΧΑΝ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
11:00 ΝΟ  ΛΑΡΙΣΑΣ - ΟΦ  ΘΑΛΑΣΣΗΣ
12:00 ΓΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΟΚ

17:30 ΧΑΝ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΝΟ  ΛΑΡΙΣΑΣ
18:30 ΠΑΟΚ - ΑΣ  ΑΡΗΣ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
19:30 ΟΦ  ΘΑΛΑΣΣΗΣ - ΓΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ

Κυριακή 8 Μαρτίου 2009
10:00 ΑΣ  ΑΡΗΣ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΝΟ  ΛΑΡΙΣΑΣ
11:00 ΓΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ - ΧΑΝ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
12:00 ΠΑΟΚ - ΟΦ  ΘΑΛΑΣΣΗΣ

17:30 ΝΟ  ΛΑΡΙΣΑΣ - ΓΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ
18:30 ΧΑΝ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΠΑΟΚ
19:30 ΟΦ  ΘΑΛΑΣΣΗΣ - ΑΣ  ΑΡΗΣ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ


5.  ΟΜΙΛΟΣ  ΣΕΡΡΩΝ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΣΕΡΡΩΝ

Σάββατο 7 Μαρτίου 2009
12:30 ΚΟ  ΞΑΝΘΗΣ - ΚΟ  ΣΕΡΡΩΝ

19:00 ΜΓΣ  ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΚΟ  ΞΑΝΘΗΣ

Κυριακή 8 Μαρτίου 2009
10:00 ΚΟ  ΣΕΡΡΩΝ - ΜΓΣ  ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ


6.  Α'  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΑΓ. ΚΟΣΜΑ

Παρασκευή - 6 Μαρτίου 2009
19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΣΦΠ - ΚΟ  ΠΟΣΕΙΔΩΝ  ΙΛΙΣ.
20:00 ΕΘΝΙΚΟΣ  ΟΦΠΦ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ  ΑΟ
21:15 ΓΣ  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΟ  ΣΥΡΟΥ

Σάββατο 7 Μαρτίου 2009
12:30 ΚΟ  ΠΟΣΕΙΔΩΝ  ΙΛΙΣ. - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ  ΑΟ      
13:30 ΝΟ  ΣΥΡΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ  ΟΦΠΦ
14:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΣΦΠ - ΓΣ  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

19:30 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ  ΑΟ - ΝΟ  ΣΥΡΟΥ
20:30 ΓΣ  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΟ  ΠΟΣΕΙΔΩΝ  ΙΛΙΣ.
21:30 ΕΘΝΙΚΟΣ  ΟΦΠΦ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΣΦΠ

 Κυριακή 8 Μαρτίου 2009
08:30 ΚΟ  ΠΟΣΕΙΔΩΝ  ΙΛΙΣ. - ΝΟ  ΣΥΡΟΥ
09:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΣΦΠ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ  ΑΟ
10:30 ΓΣ  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ  ΟΦΠΦ

15:30 ΝΟ  ΣΥΡΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΣΦΠ
16:30 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ  ΑΟ - ΓΣ  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
17:30 ΕΘΝΙΚΟΣ  ΟΦΠΦ - ΚΟ  ΠΟΣΕΙΔΩΝ  ΙΛΙΣ.


7.  Β'  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛ/ΡΙΟ  Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ - ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ -ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΓΕΡΑΚΑ

Παρασκευή 6 Μαρτίου 2009 (Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ)
20:30 ΑΟ  Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΓΣ
21:30 ΑΟ  ΝΗΡΕΑΣ  ΧΑΛ.  - ΑΟ  ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

Παρασκευή 6 Μαρτίου 2009(ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ)
20:00 ΑΟ  ΝΗΡΕΑΣ  ΧΑΛ. - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ  ΑΟ

Σάββατο 7 Μαρτίου 2009 (Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ)
11:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΓΣ - ΑΟ  ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
12:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ  ΑΟ - ΑΟ  ΝΗΡΕΑΣ  ΧΑΛ.  
13:30 ΑΟ  Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ  ΝΗΡΕΑΣ  ΓΕΡ.

Σάββατο 7 Μαρτίου 2009(ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΓΕΡΑΚΑ)
18:30 ΑΟ  ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ  ΑΟ
19:30 ΑΟ  ΝΗΡΕΑΣ  ΓΕΡ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΓΣ
20:30 ΑΟ  ΝΗΡΕΑΣ  ΧΑΛ. - ΑΟ  Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

Κυριακή 8 Μαρτίου 2009 (Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ)
09:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΓΣ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ  ΑΟ
13:30 ΑΟ  Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΟ  ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
14:30 ΑΟ  ΝΗΡΕΑΣ  ΓΕΡ. - ΑΟ  ΝΗΡΕΑΣ  ΧΑΛ.   

19:30 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ  ΑΟ - ΑΟ  Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
20:30 ΑΟ  ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ  ΝΗΡΕΑΣ  ΓΕΡ.
21:30 ΑΟ  ΝΗΡΕΑΣ  ΧΑΛ.  - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΓΣ


8.  Γ'  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

Παρασκευή 6 Μαρτίου 2009
19:30 ΝΟ  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ  - ΑΟ  ΙΩΝΙΚΟΣ  ΝΙΚ.
20:30 ΓΣ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΤΡΙΤΩΝ  ΑΟ  ΑΜΑΡ.
21:30 ΑΝΟ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΟΝΣ  ΜΙΛΩΝ

Σάββατο 7 Μαρτίου 2009
10:30 ΑΟ  ΙΩΝΙΚΟΣ  ΝΙΚ.  - ΤΡΙΤΩΝ  ΑΟ  ΑΜΑΡ.
11:30 ΑΟΝΣ  ΜΙΛΩΝ - ΓΣ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
12:30 ΝΟ  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ - ΑΝΟ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ

18:30 ΤΡΙΤΩΝ  ΑΟ  ΑΜΑΡ. - ΑΟΝΣ  ΜΙΛΩΝ
19:30 ΑΝΟ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΟ  ΙΩΝΙΚΟΣ  ΝΙΚ.
20:30 ΓΣ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΟ  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

Κυριακή 8 Μαρτίου 2009
10:00 ΑΟ  ΙΩΝΙΚΟΣ  ΝΙΚ. - ΑΟΝΣ  ΜΙΛΩΝ
11:00 ΝΟ  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ - ΤΡΙΤΩΝ  ΑΟ  ΑΜΑΡ.
12:00 ΑΝΟ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΓΣ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Κυριακή 8 Μαρτίου 2009
18:00 ΑΟΝΣ  ΜΙΛΩΝ - ΝΟ  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ     
19:00 ΤΡΙΤΩΝ  ΑΟ  ΑΜΑΡ.  - ΑΝΟ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ
20:00 ΓΣ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΑΟ  ΙΩΝΙΚΟΣ  ΝΙΚ.


9.  ΟΜΙΛΟΣ  ΧΙΟΥ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΧΙΟΥ

Σάββατο 7 Μαρτίου 2009
10:30 ΝΟ  ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ - ΠΕΚΕΒ
19:00 ΝΟ  ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ - ΝΟ  ΧΙΟΥ

Κυριακή 8 Μαρτίου 2009
10:00 ΠΕΚΕΒ - ΝΟ  ΧΙΟΥ


10.  ΟΜΙΛΟΣ  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ   ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Παρασκευή 6 Μαρτίου 2009
18:30 ΟΦ  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΟ  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
19:30 ΝΟ  ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΚΟ  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
20:30 ΝΟ  ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΝΟ  ΧΑΝΙΩΝ

Σάββατο 7 Μαρτίου 2009
10:30 ΝΟ  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΟ  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
11:30 ΝΟ  ΧΑΝΙΩΝ - ΝΟ  ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
12:30 ΟΦ  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΟ  ΡΕΘΥΜΝΟΥ

17:30 ΚΟ  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΟ  ΧΑΝΙΩΝ
18:30 ΝΟ  ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΝΟ  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
19:30 ΝΟ  ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΟΦ  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Κυριακή 8 Μαρτίου 2009
10:00 ΝΟ  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΟ  ΧΑΝΙΩΝ
11:00 ΟΦ  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΟ  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
12:00 ΝΟ  ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΝΟ  ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 

17:30 ΝΟ  ΧΑΝΙΩΝ - ΟΦ  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
18:30 ΚΟ  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΟ  ΡΕΘΥΜΝΟΥ
19:30 ΝΟ  ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΝΟ  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ