24.11.17
Πρόγραμμα Β' Φάσης Πρωταθλήματος Νεανίδων 2009 Εκτύπωση E-mail
Γράφει ο/η Διονύσης Δάρρας   
17.03.09
Nean_09.jpg picture by water-polo_gr

Από τη Παρασκευή 20 και έως τη Κυριακή 23 Μαρτίου θα διεξαχθεί η Β' φάση (ημιτελική) του πρωταθλήματος Νεανίδων 2009 (γεννηθέντες 1991 και νεότερες). Συμμετέχουν δώδεκα ομάδες που έχουν χωριστεί σε δυο ομίλους, οι οποίοι θα γίνουν στα κολυμβητήρια της Νέας Σμύρνης και της Βουλιαγμένης.
Οι τρεις πρώτες ομάδες κάθε ομίλου παίρνουν το εισιτήριο για τη τελική φάση που θα γίνει 26-28 Ιουλίου, όπου θα διεκδικήσουν το πρωτάθλημα. Η κλήρωση της τελικής φάσης θα γίνει στα γραφεία της ΚΟΕ τη Τετάρτη 13 Μαΐου.

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

1.  Α'  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛ/ΡΙΟ  Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ 

Παρασκευή 20 Μαρτίου 2009

19:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΓΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ  ΟΦΠΦ
20:30 ΠΑΟΚ - ΑΟ  ΙΩΝΙΚΟΣ  ΝΙΚ.
21:30 ΝΟ  ΧΑΝΙΩΝ - ΑΝΟ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ

Σάββατο 21 Μαρτίου 2009

09:00 ΕΘΝΙΚΟΣ  ΟΦΠΦ - ΑΟ  ΙΩΝΙΚΟΣ  ΝΙΚ.
10:00 ΑΝΟ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΟΚ       
11:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΓΣ - ΝΟ  ΧΑΝΙΩΝ

19:00 ΑΟ  ΙΩΝΙΚΟΣ  ΝΙΚ. - ΑΝΟ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ
20:00 ΝΟ  ΧΑΝΙΩΝ - ΕΘΝΙΚΟΣ  ΟΦΠΦ
21:00 ΠΑΟΚ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΓΣ

Κυριακή 22 Μαρτίου 2009

09:00 ΕΘΝΙΚΟΣ  ΟΦΠΦ - ΑΝΟ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ
10:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΓΣ - ΑΟ  ΙΩΝΙΚΟΣ  ΝΙΚ.
11:00 ΝΟ  ΧΑΝΙΩΝ - ΠΑΟΚ

16:00 ΑΝΟ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΓΣ       
17:00 ΑΟ  ΙΩΝΙΚΟΣ  ΝΙΚ. - ΝΟ  ΧΑΝΙΩΝ
18:00 ΠΑΟΚ - ΕΘΝΙΚΟΣ  ΟΦΠΦ


2.  Β'  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

Παρασκευή 20 Μαρτίου 2009

19:30 ΓΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ - ΝΟ  ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
20:30 ΝΟ  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ - ΤΡΙΤΩΝ  ΑΟ  ΑΜΑΡ.
21:30 ΑΟ  ΝΗΡΕΑΣ  ΧΑΛ. - ΝΟ  ΛΑΡΙΣΑΣ

Σάββατο 21 Μαρτίου 2009

10:30 ΝΟ  ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΤΡΙΤΩΝ  ΑΟ  ΑΜΑΡ.
11:30 ΝΟ  ΛΑΡΙΣΑΣ - ΝΟ  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ       
12:30 ΓΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΟ  ΝΗΡΕΑΣ  ΧΑΛ.   

18:30 ΤΡΙΤΩΝ  ΑΟ  ΑΜΑΡ. - ΝΟ  ΛΑΡΙΣΑΣ
19:30 ΑΟ  ΝΗΡΕΑΣ  ΧΑΛ. - ΝΟ  ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 
20:30 ΝΟ  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ - ΓΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ

Κυριακή 22 Μαρτίου 2009

09:00 ΝΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΝΟ  ΛΑΡΙΣΑΣ
10:00 ΓΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ - ΤΡΙΤΩΝ  ΑΟ  ΑΜΑΡ.
11:00 ΑΟ  ΝΗΡΕΑΣ  ΧΑΛ. - ΝΟ  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

16:00 ΝΟ  ΛΑΡΙΣΑΣ - ΓΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ 
17:00 ΤΡΙΤΩΝ  ΑΟ  ΑΜΑΡ. - ΑΟ  ΝΗΡΕΑΣ  ΧΑΛ.
18:00 ΝΟ  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ  - ΝΟ  ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ