24.11.17
Πρόγραμμα Ημιτελικής Φάσης Πρωταθλήματος Νέων Ανδρών 2009 Εκτύπωση E-mail
Γράφει ο/η Διονύσης Δάρρας - Φωτό: Κώστας Κολοκυθάς   
17.03.09
Neoi_Andr_09.jpg picture by water-polo_gr

Από τη Παρασκευή 20 και έως τη Τρίτη 24 Μαρτίου θα διεξαχθεί η ημιτελική φάση του Πρωταθλήματος Νέων Ανδρών 2009 (γεννηθέντες 1991 και νεότεροι). Συμμετέχουν είκοσι ομάδες που είναι χωρισμένες σε τέσσερις ομίλους. Οι δυο πρώτες ομάδες κάθε ομίλου προκρίνονται στη τελική φάση που θα διεξαχθεί στις 12-14 Απριλίου.
Η κλήρωση της τελικής φάσης θα διεξαχθεί στα γραφεία της ΚΟΕ τη Παρασκευή 27 Μαρτίου.

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

1.  ΟΜΙΛΟΣ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΕΘΝΙΚΟ

Παρασκευή 20 Μαρτίου 2009
20:30 ΚΟ  ΞΑΝΘΗΣ - ΑΣ  ΑΡΗΣ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
21:30 ΠΑΟΚ - ΟΦ  ΘΑΛΑΣΣΗΣ

Σάββατο 21 Μαρτίου 2009
10:00 ΟΦ  ΘΑΛΑΣΣΗΣ - ΚΟ  ΞΑΝΘΗΣ
11:00 ΓΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΟΚ

17:30 ΑΣ  ΑΡΗΣ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΟΦ  ΘΑΛΑΣΣΗΣ    
18:30 ΚΟ  ΞΑΝΘΗΣ - ΓΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ         

Κυριακή 22 Μαρτίου 2009
10:00 ΓΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ - ΑΣ  ΑΡΗΣ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
11:00 ΠΑΟΚ - ΚΟ  ΞΑΝΘΗΣ

17:30 ΟΦ  ΘΑΛΑΣΣΗΣ - ΓΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ        
18:30 ΑΣ  ΑΡΗΣ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ - ΠΑΟΚ


2.  Α?  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΑΓ. ΚΟΣΜΑ

Κυριακή 22 Μαρτίου 2009
11:30 ΝΟ  ΙΤΕΑΣ - ΑΟ  ΝΗΡΕΑΣ  ΓΕΡ.
12:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΓΣ - ΝΟ  ΡΕΘΥΜΝΟΥ

18:30 ΝΟ  ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΝΟ  ΙΤΕΑΣ
19:30 ΝΟ  ΧΑΝΙΩΝ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΓΣ

Δευτέρα 23 Μαρτίου 2009
09:00 ΑΟ  ΝΗΡΕΑΣ  ΓΕΡ. - ΝΟ  ΡΕΘΥΜΝΟΥ   
10:00 ΝΟ  ΙΤΕΑΣ - ΝΟ  ΧΑΝΙΩΝ

16:30 ΝΟ  ΧΑΝΙΩΝ - ΑΟ  ΝΗΡΕΑΣ  ΓΕΡ.
17:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΓΣ - ΝΟ  ΙΤΕΑΣ

Τρίτη 24 Μαρτίου 2009
09:30 ΝΟ  ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΝΟ  ΧΑΝΙΩΝ          
10:30 ΑΟ  ΝΗΡΕΑΣ  ΓΕΡ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΓΣ


3.  Β?  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΕΙΡΑΙΑ -  ΑΛΙΜΟΥ - ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

Σάββατο 21 Μαρτίου 2009 (ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΕΙΡΑΙΑ)
12:00 ΝΟ  ΣΥΡΟΥ - ΟΥΚ  ΒΟΛΟΥ        
13:00 ΕΘΝΙΚΟΣ  ΟΦΠΦ - ΝΟ  ΧΙΟΥ

19:00 ΝΟ  ΧΙΟΥ - ΝΟ  ΣΥΡΟΥ
20:00 ΝΟ  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ  ΟΦΠΦ

Κυριακή 22 Μαρτίου 2009 (ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΑΛΙΜΟΥ)
10:00 ΟΥΚ  ΒΟΛΟΥ - ΝΟ  ΧΙΟΥ
11:00 ΝΟ  ΣΥΡΟΥ - ΝΟ  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

16:30 ΝΟ  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ - ΟΥΚ  ΒΟΛΟΥ
17:30 ΕΘΝΙΚΟΣ  ΟΦΠΦ - ΝΟ  ΣΥΡΟΥ

Δευτέρα 23 Μαρτίου 2009 (ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ)
11:00 ΝΟ  ΧΙΟΥ - ΝΟ  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
12:00 ΟΥΚ  ΒΟΛΟΥ - ΕΘΝΙΚΟΣ  ΟΦΠΦ


4.  Γ?  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛ/ΡΙΟ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ  (ΑΝΟΓ)

Σάββατο 21 Μαρτίου 2009
12:00 ΝΕ  ΠΑΤΡΩΝ - ΚΟ  ΠΟΣΕΙΔΩΝ  ΙΛΙΣ.
13:00 ΤΡΙΤΩΝ  ΑΟ  ΑΜΑΡ. - ΑΝΟ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ

19:00 ΑΝΟ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΝΕ  ΠΑΤΡΩΝ          
20:00 ΑΟ  Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΤΡΙΤΩΝ  ΑΟ  ΑΜΑΡ.          

Κυριακή 22 Μαρτίου 2009
10:00 ΚΟ  ΠΟΣΕΙΔΩΝ  ΙΛΙΣ. - ΑΝΟ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ
11:00 ΝΕ  ΠΑΤΡΩΝ - ΑΟ  Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

18:00 ΑΟ  Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΟ  ΠΟΣΕΙΔΩΝ  ΙΛΙΣ.      
19:00 ΤΡΙΤΩΝ  ΑΟ  ΑΜΑΡ. - ΝΕ  ΠΑΤΡΩΝ           

Δευτέρα 23 Μαρτίου 2009
11:00 ΑΝΟ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΑΟ  Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
12:00 ΚΟ  ΠΟΣΕΙΔΩΝ  ΙΛΙΣ. - ΤΡΙΤΩΝ  ΑΟ  ΑΜΑΡ.