22.11.17
Πρόγραμμα Β' Φάσης Πρωταθλήματος Παίδων 2009 Εκτύπωση E-mail
Γράφει ο/η Διονύσης Δάρρας   
24.03.09
Mini_pad97a.jpg picture by water-polo_gr

Από τη Παρασκευή 27 και έως τη Κυριακή 29 Μαρτίου θα διεξαχθεί η Β' φάση (Ημιτελική) του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Παίδων 2009 (γεννηθέντες 1995 και νεότεροι). Στη Β' φάση συμμετέχουν 25 ομάδες, οι οποίες έχουν χωριστεί σε 5 ομίλους. Στη τελική φάση που θα γίνει στις 10-12 Ιουλίου θα προκριθούν οι δυο πρώτες ομάδες κάθε ομίλου, δέκα συνολικά.
Η κλήρωση της τελικής φάσης θα γίνει στις 3 Ιουνίου στα γραφεία της ΚΟΕ.

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΩΝ ΟΜΙΛΩΝ

1.  ΟΜΙΛΟΣ  ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΟΣΕΙΔΩΝΙΟ

Παρασκευή 27 Μαρτίου 2009
20:30 ΟΥΚ  ΒΟΛΟΥ - ΠΑΟΚ
21:30 ΓΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ - ΝΟ  ΛΑΡΙΣΑΣ  

Σάββατο 28 Μαρτίου 2009
10:30 ΝΟ  ΛΑΡΙΣΑΣ - ΟΥΚ  ΒΟΛΟΥ
11:30 ΚΟ  ΞΑΝΘΗΣ - ΓΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ       

18:00 ΠΑΟΚ - ΝΟ  ΛΑΡΙΣΑΣ
19:00 ΟΥΚ  ΒΟΛΟΥ - ΚΟ  ΞΑΝΘΗΣ

Κυριακή 29 Μαρτίου 2009
10:00 ΚΟ  ΞΑΝΘΗΣ - ΠΑΟΚ
11:00 ΓΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ - ΟΥΚ  ΒΟΛΟΥ

17:30 ΝΟ  ΛΑΡΙΣΑΣ - ΚΟ  ΞΑΝΘΗΣ
18:30 ΠΑΟΚ - ΓΣ  ΗΡΑΚΛΗΣ


2.  ΟΜΙΛΟΣ  ΧΑΝΙΩΝ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΧΑΝΙΩΝ

Παρασκευή 27 Μαρτίου 2009
19:30 ΝΟ  ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΚΟ  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
20:30 ΝΟ  ΧΑΝΙΩΝ - ΑΟ  ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ         

Σάββατο    28 Μαρτίου 2009
10:00 ΑΟ  ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΝΟ  ΡΕΘΥΜΝΟΥ
11:00 ΑΟ  Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΝΟ  ΧΑΝΙΩΝ

16:30 ΚΟ  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ  ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
19:30 ΝΟ  ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ  Π. ΦΑΛΗΡΟΥ

Κυριακή    29 Μαρτίου 2009
10:00 ΑΟ  Π. ΦΑΛΗΡΟΥ - ΚΟ  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
11:00 ΝΟ  ΧΑΝΙΩΝ - ΝΟ  ΡΕΘΥΜΝΟΥ

17:30 ΑΟ  ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ  Π. ΦΑΛΗΡΟΥ
18:30 ΚΟ  ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΟ  ΧΑΝΙΩΝ


3.  ΟΜΙΛΟΣ  ΠΑΤΡΑΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΠΕΠΑΝΟΣ

Παρασκευή 27 Μαρτίου 2009
19:00 ΝΕ  ΠΑΤΡΩΝ - ΝΟ  ΠΑΤΡΩΝ
20:00  ΑΝΟ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ

Σάββατο 28 Μαρτίου 2009
10:00 ΠΡΩΤΕΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ - ΝΕ  ΠΑΤΡΩΝ
11:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΣΦΠ - ΑΝΟ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ

16:30 ΝΟ  ΠΑΤΡΩΝ - ΠΡΩΤΕΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ
17:30 ΝΕ  ΠΑΤΡΩΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΣΦΠ

Κυριακή 29 Μαρτίου 2009
10:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΣΦΠ - ΝΟ  ΠΑΤΡΩΝ
11:00 ΑΝΟ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΝΕ  ΠΑΤΡΩΝ    

17:30 ΠΡΩΤΕΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΣΦΠ
18:30 ΝΟ  ΠΑΤΡΩΝ - ΑΝΟ  ΓΛΥΦΑΔΑΣ
4.  Α'  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

Παρασκευή 27 Μαρτίου 2009
20:00 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ  ΑΟ - ΤΡΙΤΩΝ  ΑΟ  ΑΜΑΡ.
21:00 ΓΣ  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΚΟ  ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

Σάββατο 28 Μαρτίου 2009
08:30 ΚΟ  ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ  ΑΟ
09:30 ΝΟ  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ - ΓΣ  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

17:30 ΤΡΙΤΩΝ  ΑΟ  ΑΜΑΡ. - ΚΟ  ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
18:30 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ  ΑΟ - ΝΟ  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

Κυριακή 29 Μαρτίου 2009
11:00 ΝΟ  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ - ΤΡΙΤΩΝ  ΑΟ  ΑΜΑΡ.
12:00 ΓΣ  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ  ΑΟ    

18:30 ΚΟ  ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ - ΝΟ  ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
19:30 ΤΡΙΤΩΝ  ΑΟ  ΑΜΑΡ. - ΓΣ  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
5.  Β'  ΟΜΙΛΟΣ  ΑΤΤΙΚΗΣ   ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ - ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ

Παρασκευή 27 Μαρτίου 2009 (ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ)
21:30 ΝΟ  ΣΥΡΟΥ - ΓΣ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

Σάββατο 28 Μαρτίου 2009
12:00 ΝΟ  ΧΙΟΥ - ΝΟ  ΣΥΡΟΥ            
13:00 ΑΟ  ΝΗΡΕΑΣ  ΓΕΡ. - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΓΣ

18:30 ΓΣ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΝΟ  ΧΙΟΥ
19:30 ΝΟ  ΣΥΡΟΥ - ΑΟ  ΝΗΡΕΑΣ  ΓΕΡ.

Κυριακή 29 Μαρτίου 2009
10:00 ΑΟ  ΝΗΡΕΑΣ  ΓΕΡ. - ΓΣ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
11:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΓΣ - ΝΟ  ΣΥΡΟΥ

16:30 ΝΟ  ΧΙΟΥ - ΑΟ  ΝΗΡΕΑΣ  ΓΕΡ.
17:30 ΓΣ  ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΓΣ

Παρασκευή 27 Μαρτίου 2009 (ΚΟΛΥΜΒΗΤΗΡΙΟ  ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ)
22:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ  ΓΣ - ΝΟ  ΧΙΟΥ