23.08.17
Πρόγραμμα Τελικής Φάσης Πρωταθλήματος Παίδων Εκτύπωση E-mail
Γράφει ο/η Διονύσης Δάρρας   
08.07.09
http://i280.photobucket.com/albums/kk179/water-polo_gr/News1/P1060910-2.jpg?t=1247054444

Από αύριο Πέμπτη 9 και έως τη Κυριακή 12 Ιουλίου θα διεξαχθεί η τελική φάση του πρωταθλήματος Παίδων (γεννημένοι 1995 και νεότεροι). Στη τελική φάση συμμετέχουν δέκα (10) ομάδες που έχουν χωριστεί σε δυο ομίλους. Ο πρώτος όμιλος θα διεξαχθεί στο κολυμβητήριο της Νέας Σμύρνης και ο Δεύτερος στη Γλυφάδα. Ο τελικός και ο μικρός τελικός θα γίνουν στο κολυμβητήριο του Αλίμου το απόγευμα της Κυριακής.

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

Α' ΌΜΙΛΟΣ (Κολυμβητήριο Νέας Σμύρνης)
Πέμπτη 9 Ιουλίου 2009
20.30 ΗΡΑΚΛΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
21.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ

Παρασκευή 10 Ιουλίου 2009
14.30 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ
15.30 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

20.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
21.30 ΗΡΑΚΛΗΣ - ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ

Σάββατο 11 Ιουλίου 2009
12.00 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
13.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ

20.30 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
21.30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ

Κυριακή 12 Ιουλίου 2009
10.00 Α1 - Β2 (Ημιτελικός)
11.00 Α3 - Β3 (Θέσεις 5η - 6η)

Β' ΌΜΙΛΟΣ (Κολυμβητήριο Γλυφάδας)
Πέμπτη 9 Ιουλίου 2009
19.30 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
20.30 ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ

Παρασκευή, 10 Ιουλίου 2009
13.00 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ - ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
14.00 ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ - ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ

19.30 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ
20.30 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ - ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ

Σάββατο 11 Ιουλίου 2009
11.00 ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ - ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
12.00 ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ - ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ

18.30 ΟΥΚ ΒΟΛΟΥ - ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
19.30 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ - ΝΗΡΕΑΣ ΓΕΡΑΚΑ

Κυριακή 12 Ιουλίου 2009
09.30 Β1 - Α2 (Ημιτελικός)
10.30 Β4 - Α4 (Θέσεις 7η - 8η)

Κυριακή 12 Ιουλίου 2009  (Κολυμβητήριο Αλίμου)
16.45 Μικρός τελικός (Θέσεις 3η - 4η)
17.45 Μεγάλος τελικός (Θέσεις 1η - 2η)

ΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΠΑΙΔΩΝ

1971 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
1972 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
1973-1976
ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ
1977 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
1978 ΝΟ ΧΙΟΥ
1979 ΝΟ ΒΟΛΟΥ
1980 ΝΟ ΒΟΛΟΥ
1981 ΑΝΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
1982 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
1983 ΟΦΘ
1984 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
1985 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ
1986 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΑΟ
1987 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
1988 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
1989 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
1990 ΝΟ ΧΙΟΥ
1991 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
1992 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
1993* ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
1994* ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
1995 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
1996 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
1997 ΝΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
1998 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
1999 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
2000 ΚΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΛΙΣΙΩΝ
2001 ΑΟ ΝΗΡΕΑΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
2002 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
2003 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
2004 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
2005 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
2006 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟ ΦΑΛΗΡΟ
2007 ΝΟ ΧΑΝΙΩΝ
2008 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ