23.10.17
Πρόγραμμα Α' Φάσης Δ' Εθνικής 2009 Εκτύπωση E-mail
Γράφει ο/η Διονύσης Δάρρας   
22.07.09
http://i280.photobucket.com/albums/kk179/water-polo_gr/News/NewsMen1.jpg?t=1248254462

Από τη Παρασκευή 24 και έως τη Κυριακή 26 Ιουλίου θα διεξαχθεί η πρώτη φάση του Πρωταθλήματος της Δ' Εθνικής. Συμμετέχουν 27 ομάδες που έχουν χωριστεί σε πέντε ομίλους. Οι δυο πρώτες ομάδες από κάθε όμιλο (δέκα συνολικά) θα προκριθούν στη τελική φάση που θα γίνει 31 Ιουλίου έως 2 Αυγούστου, όπου θα διεκδικήσουν τα τρία εισιτήρια για την Γ' Εθνική την επόμενη αγωνιστική χρονιά. 

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

1ος  ΟΜΙΛΟΣ -  ΑΤΤΙΚΗΣ  (Κολ. Αγ. Κοσμά)

Παρασκευή 24 Ιουλίου 2009
19:30 ΠΕΚΕΒ - ΝΟ  ΤΡΙΑΙΝΑΣ
20:30 ΑΕ  ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΑΚΟ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ
21:30 ΥΣ  ΡΟΔΟΥ - ΝΟ  ΡΟΔΟΥ

Σάββατο 25 Ιουλίου 2009
10:30 ΝΟ  ΤΡΙΑΙΝΑΣ - ΑΚΟ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ
11:30 ΝΟ  ΡΟΔΟΥ - ΑΕ  ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ
12:30 ΠΕΚΕΒ - ΥΣ  ΡΟΔΟΥ

19:00 ΑΚΟ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ - ΝΟ  ΡΟΔΟΥ
20:00 ΥΣ  ΡΟΔΟΥ - ΝΟ  ΤΡΙΑΙΝΑΣ
21:00 ΑΕ  ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΠΕΚΕΒ

Κυριακή 26 Ιουλίου 2009
08:30 ΝΟ  ΤΡΙΑΙΝΑΣ - ΝΟ  ΡΟΔΟΥ
09:30 ΠΕΚΕΒ - ΑΚΟ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ
10:30 ΥΣ  ΡΟΔΟΥ - ΑΕ  ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ      

15:30 ΝΟ  ΡΟΔΟΥ - ΠΕΚΕΒ      
16:30 ΑΚΟ  ΧΑΛΚΙΔΟΣ - ΥΣ  ΡΟΔΟΥ  
17:30 ΑΕ  ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ - ΝΟ  ΤΡΙΑΙΝΑΣ 

 2ος  ΟΜΙΛΟΣ  - ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ   (Κολ. Ποσειδώνιο)

Παρασκευή 24 Ιουλίου 2009
20:00 ΑΑ  ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ - ΑΠΣ  ΟΞΥΓΟΝΟ
21:00 ΚΟ  ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  ΝΕΑΠ.

Σάββατο 25 Ιουλίου 2009
13:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  - ΝΕΑΠ. ΑΑ  ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ
14:00 ΓΣ  ΑΝΑΓΕΝ. ΛΑΜΙΑΣ - ΚΟ  ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

20:30 ΑΠΣ  ΟΞΥΓΟΝΟ - ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  ΝΕΑΠ.
21:30 ΑΑ  ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ - ΓΣ  ΑΝΑΓΕΝ. ΛΑΜΙΑΣ

Κυριακή    26 Ιουλίου 2009
10:00 ΓΣ  ΑΝΑΓΕΝ. ΛΑΜΙΑΣ - ΑΠΣ  ΟΞΥΓΟΝΟ
11:00 ΚΟ  ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ - ΑΑ  ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ

16:30 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ - ΝΕΑΠ. ΓΣ  ΑΝΑΓΕΝ. ΛΑΜΙΑΣ  
17:30 ΑΠΣ  ΟΞΥΓΟΝΟ - ΚΟ  ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ

3ος  ΟΜΙΛΟΣ  - ΣΕΡΡΩΝ   (Κολ. Σερρών)
Παρασκευή 24 Ιουλίου 2009
19:30 ΝΟ  ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ - ΚΟ  ΣΕΡΡΩΝ
20:30 ΜΓΣ  ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΝΗΡΕΑΣ  ΒΕΡΟΙΑΣ

Σάββατο 25 Ιουλίου 2009
13:30 ΝΗΡΕΑΣ  ΒΕΡΟΙΑΣ - ΝΟ  ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
14:30 ΝΗΡΕΑΣ  ΚΑΤΕΡ. - ΜΓΣ  ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

19:30 ΚΟ  ΣΕΡΡΩΝ - ΝΗΡΕΑΣ  ΒΕΡΟΙΑΣ
20:30 ΝΟ  ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ - ΝΗΡΕΑΣ  ΚΑΤΕΡ.   

Κυριακή 26 Ιουλίου 2009
10:30 ΝΗΡΕΑΣ  ΚΑΤΕΡ. - ΚΟ  ΣΕΡΡΩΝ
11:30 ΜΓΣ  ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ - ΝΟ  ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ

17:00 ΝΗΡΕΑΣ  ΒΕΡΟΙΑΣ - ΝΗΡΕΑΣ  ΚΑΤΕΡ.  
18:00 ΚΟ  ΣΕΡΡΩΝ - ΜΓΣ  ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ

4ος  ΟΜΙΛΟΣ  - ΠΑΤΡΩΝ   (Κολ. Πεπανός)
Παρασκευή 24 Ιουλίου 2009
17:30 ΠΑΤΡΑΪΚΟΣ  ΑΟ  ΦΙΛΙΑΣ - ΥΔΡΑΪΚΟΣ  ΝΟ
18:30 ΑΟ  ΦΑΡΟΣ  ΠΑΤΡΩΝ - ΟΠΑΘΑ  ΠΑΤΡΩΝ
19:30 ΝΗΡΕΑΣ  ΠΑΤΡΩΝ - ΑΨΛ  ΜΕΔΕΩΝ

Σάββατο 25 Ιουλίου 2009
10:00 ΥΔΡΑΪΚΟΣ  ΝΟ - ΟΠΑΘΑ  ΠΑΤΡΩΝ
11:00 ΑΨΛ  ΜΕΔΕΩΝ - ΑΟ  ΦΑΡΟΣ  ΠΑΤΡΩΝ
12:00 ΠΑΤΡΑΪΚΟΣ  ΑΟ  ΦΙΛΙΑΣ - ΝΗΡΕΑΣ  ΠΑΤΡΩΝ

17:30 ΟΠΑΘΑ  ΠΑΤΡΩΝ - ΑΨΛ  ΜΕΔΕΩΝ
18:30 ΝΗΡΕΑΣ  ΠΑΤΡΩΝ - ΥΔΡΑΪΚΟΣ  ΝΟ
19:30 ΑΟ  ΦΑΡΟΣ  ΠΑΤΡΩΝ - ΠΑΤΡΑΪΚΟΣ  ΑΟ  ΦΙΛΙΑΣ

Κυριακή 26 Ιουλίου 2009
10:00 ΥΔΡΑΪΚΟΣ  ΝΟ - ΑΨΛ  ΜΕΔΕΩΝ
11:00 ΠΑΤΡΑΪΚΟΣ  ΑΟ  ΦΙΛΙΑΣ - ΟΠΑΘΑ  ΠΑΤΡΩΝ
12:00 ΝΗΡΕΑΣ  ΠΑΤΡΩΝ - ΑΟ  ΦΑΡΟΣ  ΠΑΤΡΩΝ 

17:30 ΑΨΛ  ΜΕΔΕΩΝ - ΠΑΤΡΑΪΚΟΣ  ΑΟ  ΦΙΛΙΑΣ
18:30 ΟΠΑΘΑ  ΠΑΤΡΩΝ - ΝΗΡΕΑΣ  ΠΑΤΡΩΝ
19:30 ΑΟ  ΦΑΡΟΣ  ΠΑΤΡΩΝ - ΥΔΡΑΪΚΟΣ  ΝΟ

5ος  ΟΜΙΛΟΣ  - ΠΡΕΒΕΖΑΣ   (Κολ. Πρέβεζας)
Παρασκευή 24 Ιουλίου 2009
19:00 ΝΟ  ΙΤΕΑΣ - ΝΟ  ΠΡΕΒΕΖΑΣ
20:00 ΝΟ  ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ  ΙΩΑΝ.

Σάββατο 25 Ιουλίου 2009
14:00 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ  ΙΩΑΝ. - ΝΟ  ΙΤΕΑΣ
15:00 ΠΡΩΤΕΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ - ΝΟ  ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

20:30 ΝΟ  ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ  ΙΩΑΝ.
21:30 ΝΟ  ΙΤΕΑΣ - ΠΡΩΤΕΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ

Κυριακή 26 Ιουλίου 2009
10:00 ΠΡΩΤΕΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ - ΝΟ  ΠΡΕΒΕΖΑΣ
11:00 ΝΟ  ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ - ΝΟ  ΙΤΕΑΣ

16:00 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ  ΙΩΑΝ. - ΠΡΩΤΕΑΣ  ΛΑΜΙΑΣ
17:00 ΝΟ  ΠΡΕΒΕΖΑΣ - ΝΟ  ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ