26.05.17
Αποτελέσματα 2ου Εαρινού Κυπέλλου Μίνι Παίδων Πανιωνίου Εκτύπωση E-mail
Γράφει ο/η Διονύσης Δάρρας   
31.03.07
pan_2oearinkypshma
Νικητής των αγώνων αναδείχτηκε η Α? ομάδα του Πανιωνίου ΓΣΣ η οποία κατάβαλε μετά από συναρπαστικό αγώνα την αξιόμαχη ομάδα του ΑΟΠ Φαλήρου με 14-12. Για την 3η θέση η ομάδα Μίνι του Ολυμπιακού Πειραιά νίκησε τον ΓΣ Περιστερίου με 9-7.

 

 

ΤΕΛΙΚΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗ

 

1. ΠΓΣΣ Α'
2. ΑΟΠΦ
3. ΟΣΦΠ
4. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
5. ΝΗΡΕΑΣ Γ.
6. ΝΟΜ
7. ΤΡΙΤΩΝ
8. ΠΓΣΣ Β'
9. ΜΙΛΩΝΑΣ
10. ΑΝΟΓ
11. ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
12. ΝΟΜ
13. ΕΘΝΙΚΟΣ
14. ΙΠΠΟΚΑΜΠΟΣ
15. ΝΗΡΕΑΣ Χ.
16. ΚΟΠΙ

 


ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΦΑΣΗ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

Παρασκευή 30 Μαρτίου 2007
Κολυμβητήριο Νέας Σμύρνης
ΠΓΣΣ Α? - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 13-3
ΝΗΡΕΑΣ Χ. - Ν. Ο.ΙΠΠΟΚΑΜΠΟΣ 12-11
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ 11-10
ΝΗΡΕΑΣ Γ. - ΠΓΣΣ Β? 15-8

Σάββατο 31 Μαρτίου 2007
Κολυμβητήριο Νέας Σμύρνης
ΠΓΣΣ Α? - ΜΙΛΩΝΑΣ 11-9
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 8-6
ΝΗΡΕΑΣ Γ. - ΝΗΡΕΑΣ Χ. 20-8
ΠΓΣΣ Β? - Ν. Ο.ΙΠΠΟΚΑΜΠΟΣ 12-10

ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΜΙΛΩΝΑΣ 13-8
ΠΓΣΣ Α? - ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ 24-4
ΝΗΡΕΑΣ Γ. - Ν. Ο.ΙΠΠΟΚΑΜΠΟΣ 13-5
ΝΗΡΕΑΣ Χ. - ΠΓΣΣ Β? 10-12

Κολυμβητήριο Βουλιαγμένης
ΑΟΠΦ - ΟΣΦΠ 4 ? 9
ΑΝΟΓ - ΚΟΠΙ 15 ? 5
ΑΟΠΦ - ΚΟΠΙ 9 ? 5
ΑΝΟΓ - ΟΣΦΠ 6 ? 10

ΝΟΒ - ΕΘΝΙΚΟΣ 9 ? 2
ΝΟΜ - ΤΡΙΤΩΝ 9 ? 10
ΝΟΒ - ΤΡΙΤΩΝ 10 ? 7
ΝΟΜ - ΕΘΝΙΚΟΣ 9 - 5

ΚΑΤΑΤΑΞΗ

Α1 ΠΓΣΣ Α'
Α2 ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ
Α3 ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ
Α4 ΜΙΛΩΝΑΣ

Β1 ΝΗΡΕΑΣ Γ.
Β2 ΠΓΣΣ Β'
Β3 ΝΗΡΕΑΣ Χ.
Β4 ΙΠΠΟΚΑΜΠΟΣ

Γ1 ΟΣΦΠ
Γ2 ΑΟΠΦ
Γ3 ΑΝΟΓ
Γ4 ΚΟΠΙ

Δ1 ΝΟΒ
Δ2 ΤΡΙΤΩΝΑΣ
Δ3 ΝΟΜΥΤΗΛΗΝΗΣ
Δ4 ΕΘΝΙΚΟΣ

 


ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ

Κυριακή 1 Απριλίου 2007
Κολυμβητήριο Νέας Σμύρνης
ΠΓΣΣ Α' - ΠΓΣΣ Β' 13 - 9
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΝΗΡΕΑΣ Γ. 13 - 8
ΟΣΦΠ - ΤΡΙΤΩΝ 10 - 8
ΑΟΠΦ - ΝΟΒ 14 - 10

Κολυμβητήριο Βουλιαγμένης
ΗΛΙΣΙΑΚΟΣ - ΙΠΠΟΚΑΜΠΟΣ 15 - 5
ΜΙΛΩΝΑΣ - ΝΗΡΕΑΣ Χ. 13 - 3
ΑΝΟΓ - ΕΘΝΙΚΟΣ 9 - 8
ΚΟΠΙ - ΝΟΜ 5 - 6


ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ


Δευτέρα 2 Απριλίου 2007
Κολυμβητήριο Νέας Σμύρνης
ΠΓΣΣ Β' - ΝΗΡΕΑΣ Γ. 2 - 8
ΤΡΙΤΩΝ - ΝΟΒ 8 - 12
ΠΓΣΣ Α' - ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ 8 - 4
ΟΣΦΠ - ΑΟΠΦ 10 - 13

Κολυμβητήριο Βουλιαγμένης
ΙΠΠΟΚΑΜΠΟΣ - ΝΗΡΕΑΣ Χ. 9 - 8
ΕΘΝΙΚΟΣ - ΚΟΠΙ 5 - 0
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΜΙΛΩΝΑΣ 7 - 8
ΑΝΟΓ - ΝΟΜ 8 - 7


ΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ


Τρίτη 3 Απριλίου 2007
Κολυμβητήριο Βουλιαγμένης
ΝΗΡΕΑΣ Χ. - ΚΟΠΙ 5 - 0 για 15η θέση
ΙΠΠΟΚΑΜΠΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ 8 - 23 για 13η θέση
ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ - ΝΟΜ 8 - 2 για 11η θέση
ΜΙΛΩΝΑΣ - ΑΝΟΓ 6 - 5 για 9η θέση

Κολυμβητήριο Νέας Σμύρνης
ΠΓΣΣ Β' - ΤΡΙΤΩΝ 8 - 21 για 7η θέση
ΝΗΡΕΑΣ Γ. - ΝΟΒ 8 -7 για 5η Θέση
ΠΕΡΙΣΤΕΡΙ - ΟΣΦΠ 7 - 9 για 3η θέση
ΠΓΣΣ Α' - ΑΟΠΦ 14 - 12 για 1η θέση

 


Πανιώνιος ΓΣΣ Α?

pgssa
Παπαηλιού Βασίλης, Καρακάσης Νίκος, Σιάκης Ορέστης, Καρακάσης Χρήστος, Καπότσης Ιάσονας, Χαλκοπιάδης Άλκης, Ίσαρης Βασίλης, Λάζαρης Βαγγέλης, Οικονομίδης Αναστάσης, Μπουραντάνης Μάνος, Αλβέρτης Νικόλας, Καστανιώτης Αργύρης, Λάζαρης Σταύρος, Μπρίνιας Σπύρος, Βασιλειάδης Μιχάλης.


ΓΣ Περιστερίου

peristeri
Χατζηαντωνίου, Ανθής, Ξανθόπουλος Γ., Μακρής, Ξανθόπουλος Μ., Λουκόπουλος, Βρακάς, Καλομενίδης, Παπανδρέου, Τζίκας, Ντάλης, Κλάδης, Ματθαιάκης, Δερμιτζάκης, Αθανασόπουλος.


Ηλυσιακός ΑΟ

ilisiakos
Μουσελίνος, Πανταζής, Τσιάμπαλης Θ., Αγελόπουλος Ο., Χριστόπουλος, Μανώλης Γ., Βιένας Δ., Μπέζος Λ., Κατράκης Β., Αργυρόπουλος Σ., Καπίρης Μ.


ΑΟ Μίλωνα

milonas
Μερισιώτης, Αμελιώτης, Μαρτίνος, Καρέλης, Καλφάογλου Δ., Λίνης, Λιακάκος Α., Παυλίδης, Τζανουδάκης, Καλφάογλου Σ., Χουζούρης, Κάσιαλης, Σταμούλης, Γιώργης.


Νηρέας Γέρακα

nireas_g
Ακάλεστος Φώτης, Βουτσελάς Παναγιώτης, Βουτσελάς Ιάκωβος, Αραβίδης Αλέξανδρος, Συνανίδης Ηλίας, Κοσμάτος Διονύσης, Μπάστας Ηλίας, Μπερτόλης Παναγιώτης, Γαϊτάνης Κων/νος, Μαρτζιώκας Φίλιππος, Νικητόπουλος Γιώργος, Αποστόλου Ορφέας, Αποστόλου Μάριος, Καλογήρου Γιάννης, Λουλούδης Αλέξανδρος, Γιακουμής Ιωάννης.


Νηρέας Χαλανδρίου

nireas_h
Κολοζάκης Χρήστος, Ντόλος Ηλίας, Χαντζηανδρέου Βίκτωρας, Λαδόπουλος Μπάμπης, Δολγυράς Στέφανος, Μηλάς Δημήτρης, Αλεξανδρόπουλος Κίμωνας, Λυμπερόπυλος Δημήτρης, Τσίρκας Γιάννης, Καπίρης Σταύρος, Καρανίκας Κώστας, Καλογεράς Μιχάλης, Καρδάρας Γιώργος.


Πανιώνιος ΓΣΣ Β?

pgssb
Βαζελάκης Διονύσης, Πουλιόπουλος Αντώνης, Καλογερόπουλος Χρήστος, Θεοδώσης Διονύσης, Οικονομόπουλος Δημήτρης, Κακούρης, Σανιδάς Κωνσταντίνος, Γαρδίκας, Κοντογιάννης, Κάλης Φοίβος, Βιθούκας, Μαμάκος, Βασιλειάδης, Μουρελάτος, Μαντής Αδαμάντειος.


ΑΟ Ιππόκαμπος

ipokampos
Γρηγοριάδης Ιάσονας, Αναστασιάδης Γ., Σινάν Γιουτζίν, Μπάκας Πέτρος, Νικολάου Νικόλας, Κουγάντης Αντώνης, Λάρδας Αλέξανδρος, Παπαδάκης Πέτρος, Δάρρας Ιάσονας, Κασόπας Παύλος, Πιτσοκάρο Ματέο, Καλός Ανδρέας.


Φωτογραφίες: Vissarion www.allphoto.gr


pan_2oearinkyposter