27.05.18
ΝΟ Βουλιαγμένης Εκτύπωση E-mail
Γράφει ο/η Διονύσης Δάρρας   
24.05.07

nov_logo

ΑΝΔΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ 2007-2008

nov_men_07


ΟΝΟΜΑ

ΕΤΟΣ ΓΕΝ

ΘΕΣΗ

ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ

1

Αφρουδάκης Ζάχος

1980

Περιφερειακός

Γηγενής

2

Samartzic Milan (Σερβία)

1980

Φουνταριστός

Szeged Beton-(Ουγγαρία)

3

Πρωτονοτάριος Στέλιος

1981

Τερματοφύλακας

Γηγενής

4

Χατζηδάκης Γιώργος

1981

Φουνταριστός

Γηγενής

5

Μιτελούδης Δημήτρης

1982

Αμυντικός

Γηγενής

6

Κατσαούνης Γιώργος

1982

Αμυντικός

Γηγενής

7

Αγγελίδης Άγγελος

1982

Περιφερειακός

Γηγενής

8

Τσαλκάνης Κώστας

1982

Τερματοφύλακας

Γηγενής

9

Σαλπέας Γιάννης

1984

Αμυντικός

Γηγενής

10

Δουδέσης Ευάγγελος

1985

Περιφερειακός

Γηγενής

11

Franicevic Andro (Κροατία)

1985

Περιφερειακός

Jadran Split (Κροατία)

12

Καρούντζος Διονύσης

1985

Περιφερειακός

Εθνικός Πειραιά

13

Χατζηγούλας Πάρις

1987

Περιφερειακός

Ν.Ο. Βόλου Αργοναύτες

14

Δουδέσης Πέτρος

1989

Περιφερειακός

Γηγενής

15

Σφαντός Σπύρος

1989

Φουνταριστός

Γηγενής

16

Βατικώτης Φώτης

1989

Περιφερειακός

Γηγενής

17

Δαδιώτης Τάσος

1990

Αμυντικός

Γηγενής

18

Σαλάχας Ορέστης

1990

Περιφερειακός

Γηγενής

19

Γαλανός Γιώργος

1990

Αμυντικός

Ν.Ο. Μυτιλήνης

20

Χαραλαμπόπουλος Χάρης

1990

Φουνταριστός

Γηγενής

21

Χαλιάσος Φίλιππος

1990

Περιφερειακός

Γηγενής


ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ

Α' προπονητής

Γιαννουρής Γιάννης

Β' προπονητής

Πρίμπας Παναγιώτης

Γυμναστής

Τζαγκόζης Σταύρος

Ιατρός

Μπερτόλης Χρόνης

Φυσικοθεραπευτής

Φωτόγλου Σταμάτης

Υπέυθυνος σκάουτινγκ

Νίκος Ανδρεάκος


ΣΤΕΛΕΧΗ ΝΟΒ

Πρόεδρος ΝΟΒ

Κοννίδας Αλέξανδρος

Γενικός Γραμματέας ΝΟΒ

Στέλλα Λαζάρου - Τίγκα

Γενικός Αρχηγός Αθλητικών Τμημάτων ΝΟΒ

Βατικιώτης Νίκος

Έφορος Ανδρικής Ομάδας

Βελόνιας Ρέννος

Υπεύθυνος Γραφείου Τύπου

Ψαρρέας Παναγιώτης

Ιστοσελίδα ΝΟΒ

http://www.nov.gr/

Έδρα Ανδρικής Ομάδας

Κολυμβητήριο ΝΟ Βουλιαγμένης, Λαιμός Αττικής

Γραμματεία ΝΟΒ

210-8962142 και 210-8962426


ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΟΜΑΔΑ 2007-2008


 

ΟΝΟΜΑ

ΕΤΟΣ ΓΕΝ

ΘΕΣΗ

ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ

1

Μελιδώνη Άντυ

1977

Αμυντικός

Γηγενής

2

Λιόση Κυριακή

1979

Περιφερειακός

ΑΝΟΓ

3

Λαρά Γεωργία

1980

Φουνταριστός

Γηγενής

4

Γερόλυμου Αγγελική

1981

Περιφερειακός

ΝΕ Πατρών

5

Κουτέλη Ντίνα

1981

Αμυντικός

Γηγενής

6

Ρουμπέση Αντιγόνη

1983

Περιφερειακός

Γηγενής

7

Μυλωνάκη Ανθή

1984

Τερματοφύλακας

ΝΟ Χανιών

8

Κάντζου Κελίνα

1985

Περιφερειακός

Γηγενής

9

Μακαρούνη Αλεξάνδρα

1987

Περιφερειακός

Γηγενής (Εθνικός)

10

Ασημάκη Αλεξάνδρα

1988

Φουνταριστός

Γηγενής (Αλκορόν-Ισπανίας)

11

Αλεξάκη Ναυσικά

1989

Περιφερειακός

Γηγενής

12

Κούβδου Ελενα

1989

Τερματοφύλακας

Γηγενής

13

Χρυσικοπούλου Δέσποινα

1990

Περιφερειακός

Γηγενής

14

Δρίμη Χτιστίνα

1990

Φουνταριστός

Γηγενής

15

Τσουκαλά Χριστίνα

1990

Αμυντικός

Γηγενής

16

Ηλιοπούλου Μαρία

1991

Περιφερειακός

Γηγενής


ΤΕΧΝΙΚΟ ΕΠΙΤΕΛΕΙΟ

Α' προπονητής

Καμμένου Αλεξία

Β' προπονητής

Ρούπακα Γεωργία

Ιατρός

Μπερτόλης Χρόνης

Φυσικοθεραπευτής

Τσαλκάνης Αντώνης


ΣΤΕΛΕΧΗ ΝΟΒ

Πρόεδρος ΝΟΒ

Κοννίδας Αλέξανδρος

Γενικός Γραμματέας ΝΟΒ

Στέλλα Λαζάρου - Τίγκα

Γενικός Αρχηγός Αθλητικών Τμημάτων ΝΟΒ

Βατικιώτης Νίκος

Έφορος Γυναικείας Ομάδας

Περατινός Νίκος

Υπεύθυνος Γραφείου Τύπου

Ψαρρέας Παναγιώτης

Ιστοσελίδα ΝΟΒ

http://www.nov.gr/

Έδρα Ανδρικής Ομάδας

Κολυμβητήριο ΝΟ Βουλιαγμένης, Λαιμός Αττικής

Γραμματεία ΝΟΒ

210-8962142 και 210-8962426





ΑΝΔΡΙΚΗ ΟΜΑΔΑ 2006-2007

ΟΝΟΜΑ

ΓΕΝΝ.

ΘΕΣΗ

ΥΨΟΣ

ΠΡΟΕΛΕΥΣΗ

ΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ

1981

ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ

1,82

Ν.Ο.Β.

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

1986

ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ

1,87

ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ

ΜΙΤΕΛΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1982

ΦΟΥΝΤΑΡΙΣΤΟΣ

1,85

ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ

ΣΑΛΠΕΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

1984

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ

1,87

Ν.Ο.Β.

ΔΟΥΔΕΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

1985

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ

1,78

Ν.Ο.Β.

ΤΣΙΚΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

1980

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ

1,93

Ν.Ο.Β.

ΑΓΓΕΛΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

1982

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ

1,85

Ν.Ο.Β.

TICIC MILAN

1979

ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ

1,97

ΣΕΡΒΙΑ-ΜΑΥΡΟΒ

ΚΑΤΣΑΟΥΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

1982

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ

1,95

Ν.Ο.Β.

ΑΦΡΟΥΔΑΚΗΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ (αρχηγός)

1980

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ

1,85

Ν.Ο.Β.

ΚΑΡΟΥΝΤΖΟΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ

1985

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ

1,82

ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

ΜΠΟΥΡΝΑΖΟΣ ΚΩΣΤΑΣ

1983

ΦΟΥΝΤΑΡΙΣΤΟΣ

1,87

Α.Ο.Π.ΦΑΛΗΡΟΥ

ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

1981

ΦΟΥΝΤΑΡΙΣΤΟΣ

1,90

Ν.Ο.Β.

ΧΑΤΖΗΓΟΥΛΑΣ ΠΑΡΗΣ

1987

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ

1,95

Ν.Ο.ΒΟΛΟΥ & ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ

ΤΣΑΛΚΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ

1982

ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ

1,85

Ν.Ο.Β

ΛΕΝΤΖΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

1979

ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ

1,96

Ν.Ο.Β.

ΔΟΥΔΕΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

1986

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ

1,75

Ν.Ο.Β.

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΥΡΩΤΑΣ

 


ΓΥΝΑΙΚΕΙΑ ΟΜΑΔΑ 2006-2007

ΟΝΟΜΑ

ΓΕΝΝ.

ΘΕΣΗ

ΥΨΟΣ

ΠΡΟΕΛΕΥΣΗ

ΜΥΛΩΝΑΚΗ ΑΝΘΗ

1984

ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ

1,80

Ν.Ο.ΧΑΝΙΩΝ

ΜΕΛΙΔΩΝΗ ΑΝΤΙΟΠΗ (αρχηγός)

1977

ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ

1,71

Ν.Ο.Β.

ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

1990

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ

1,63

Ν.Ο.Β.

ΚΑΝΤΖΟΥ ΚΕΛΙΝΑ

1985

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ

1,69

Ν.Ο.Β.

ΛΙΟΣΗ ΚΙΚΗ

1979

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ

1,70

Α.Ν.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

1978

ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ

1,80

Α.Ν.Ο.ΓΛΥΦΑΔΑΣ

ΡΟΥΜΠΕΣΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ

1983

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ

1,77

Ν.Ο.Β.

ΠΕΤΣΑΛΗ ΣΟΦΙΑ

1981

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ

1,70

Ν.Ο.Β.

ΚΟΥΤΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

1981

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ

1,72

Ν.Ο.Β.

ΛΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ

1980

ΦΟΥΝΤΑΡΙΣΤΟΣ

1,74

Ν.Ο.Β.

ΚΟΥΒΔΟΥ ΕΛΕΝΑ

1989

ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ

1,73

Ν.Ο.Β.

ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

1991

ΑΜΥΝΤΙΚΟΣ

1,83

Ν.Ο.Β.

ΚΟΥΡΛΙΑΦΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

1991

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ

1,60

Ν.Ο.Β.

ΑΛΕΞΑΚΗ ΝΑΥΣΙΚΑ

1989

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ

 

Ν.Ο.Β.

RIPPON REBECCA-MARIE

 

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ

 

ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΡΙΑ: ΑΛΕΞΙΑ ΚΑΜΜΕΝΟΥ




ΕΦΟΡΟΣ ΑΝΔΡΩΝ: Λάζαρος Αντωνιάδης
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: Δημήτρης Μαυρωτάς
ΒΟΗΘΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ: Κώστας Δήμου
ΕΦΟΡΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ: Νίκος Περατινός
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: Αλεξία Καμμένου
ΒΟΗΘΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ: Τζίνα Ρούπακα
ΕΦΟΡΟΣ ΝΕΩΝ ΑΝΔΡΩΝ - ΕΦΗΒΩΝ: Παναγιώτης Κατσιώτης
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: Κώστας Δήμου
ΕΦΟΡΟΣ ΠΑΙΔΩΝ: Μαρία Τροβά
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: Παναγιώτης Πρίμπας

ΕΦΟΡΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ: Κατερίνα Γκέκα
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: Τέρυ Ρούπακα

ΕΦΟΡΟΣ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ: Μαρία Τροβά
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ: Αλέξης Σταϊκόπουλος

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΥΠΟΔΟΜΗΣ
ΑΓΟΡΙΑ:
Αλέξης Σταϊκόπουλος
ΚΟΡΙΤΣΙΑ:Τέρυ Ρούπακα